SQCFVA430GAT1A\500 datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    SQCFVA430GAT1A\500
  • Описание
    AVX Corporation SQCFVA430GAT1A\500 Product Category: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT RoHS: yes Capacitance: 43 pF Tolerance: 2 % Voltage Rating: 250 V Operating Temperature Range: - 55 C to + 125 C Dimensions: 1.24 mm W x 2.01 mm L x 1.14 mm H Series: SQ SERIES Factory Pack Quantity: 500 Termination Style: SMD/SMT